Študentka Gymnázia I. Bellu, Lucia Masárová, ocenená pamätným listom sv. Gorazda

súvisí s úspechmi školy
Lucia Masárová

Zlaté medaile i ďalšie významné úspechy žiakov základných a stredných škôl na medzinárodných predmetových olympiádach a športových súťažiach ocenilo 17.12.2007 v Bratislave Ministerstvo školstva SR Pamätnými listami sv. Gorazda. Spolu s vecnými cenami ich získalo celkovo 33 mladých reprezentantov. Pamätné listy si prevzali z rúk predstaviteľov rezortu. Medzi ocenenými boli zlatí medailisti z medzinárodnej fyzikálnej, chemickej i geografickej olympiády ako i z plaveckých súťaží.

Lucia Masárová z Gymnázia I. Bellu v Handlovej získala striebornú medailu na Medzinárodnej geografickej olympiáde, ktorá sa uskutočnila začiatkom septembra na Slovensku. „Bolo to tu príjemné“, zhodnotila slávnostné odovzdávanie pamätných listov. Ku geografii ju priviedla bývala triedna učiteľka. „Veľmi ma to zaujalo. Zapojila som sa do olympiády minulý rok aj tento a oplatilo sa“.

posledná aktualizácia 17.12.2007