Úspechy študentov

v školskom roku 2007/2008

XVIII ročník krajského kola olympiády vo francúzskom jazyku sa konal 18.marca 2008 v Trenčíne. Našu školu reprezentovali a v súťaži sa umiestnili nasledovne:

• Patrícia Fleischerová (kvarta) - v kategórii 2E – 1.miesto
  • Zuzana Ondrejková (sexta) - v kategórii 2A - 1.miesto
  • Veronika Petrovská (septima) - v kategórii 2B - 2.miesto

Patrícia Fleischerová a Zuzana Ondrejková postupujú do celoslovenského kola, ktoré sa uskutoční v dňoch 20.-21.apríla 2008 v Bratislave.

DELF

Dňa 21.januára 2008 17 študentov našej školy (sexta, oktáva) úspešne absolvovali skúšku DELF B1. Srdečne gratulujeme!

SOČ

V oblastnom kole SOČ, ktoré sa konalo 19.marca 2008, študentky septimy Lucia Bartková a Barbora Iždinská sa v kategórii umenie, kultúra, umelecká a odevná tvorba umiestnili na 1.mieste a postupujú do krajského kola. Prácu s názvom "slovensko-francúzske preklady" vypracovali v spolupráci s Mgr. Nicolasom Guy.

posledná aktualizácia 1.2.2008